E-shop

Domov Tento rok malujeme srdcom

Tento rok malujeme srdcom

Nový rok začíname s novými nápadmi, motiváciou a chuťou. Všetky naše myšlienky sa snažíme aj zhmotniť a preklopiť ich do reality. Jeden z prvých nápadov bol, že sa chceme podeliť s našou radosťou s niekým, kto to v dnešnej dobe potrebuje. A preto, sme sa rozhodli, že z každej predanej pixle cez náš eshop, venujeme 1,- niekomu, kto to potrebuje.

 

Pomáhate aj vy!

Vieme, že nákup farieb cez eshop sa môže zdať nefunknčný ale nie je tomu tak. Každú jednu objednávku balíme ručne, do odolnej krabice s výplňovým materiálom, ktorý farbu chráni. Okrem toho, zásielky označujeme ako krehké, aby sa snimi manipulovalo čo najopatrnejšie. Taktiež každý jeden balík poistíme v prípade nejakého nešťastia. Za poškodený tovar vám vrátime celú sumu, ktorú ste vopred uhradili. Ďalej je naše doručenie expresne rýchle. Po odoslaní máte tovar na adrese nasledujúci pracovný deň. A objednávky zadané do 12:00 odosielam ešte v ten istý pracovný deň! A na záver? Každá objednávka v hodnote nad 35,- je doručená na naše náklady. Ako bonus k tomuto celému sme tento rok pridali fakt, že z každej jednej pixle zakúpenej cez náš eshop venujeme 1,- na dobročinnú činnosť.

Sledujte nás na instragrame

Chcete vidieť zákulisie nášho podniku? Sledujte nás na instagrame! Pridávame tam inšpirácie, nápady a novinky zo sveta farieb. Odpovieme vám tam na akékoľvek otázky či dotazy. A v neposlednom rade, vás tam budeme priebežne informovať o tom, ako sme využili aj vaše milodary a komu sme spoločne pomohli!

Už teraz vám ďakujeme za každu jednu objednávku!

Tím FARBYX