E-shop

Domov Pieskovanie dreva, kovov či diskov. Nová služba pre vás.

Pieskovanie dreva, kovov či diskov. Nová služba pre vás.

Máme pre vás novinku! Ponúkame novú službu, a to pieskovanie. Už zabehnutá spoločnosť s pieskovaním SODABLASTSLOVAKIA sa mení na FARBYX.

Ako pieskovanie funguje?

Pieskovanie či tryskanie je inovatívny spôsob čistenia povrchov pomocou sódy, piesku prípadne drveného skla. Obrovskou výhodou čistenia pieskovaním je, že tento spôsob je ekologický. Princíp pieskovania spočíva v použití špeciálnych nástrojov, ktoré striekajú sódu alebo piesok, prípadne iné abrazívo, na znečistený povrch pod vysokým tlakom. Vo chvíli, keď sa abrazívo dotkne povrchu, jeho kryštáliky sa roztrieštia, čím vzniká energia, ktorá odstráni znečistenie bez poškodenia povrchu. Vďaka možnosti regulácie tlaku dokážeme odstrániť akýkoľvek druh znečistenia.

Táto metóda čistenia je rýchlejšia a bezpečnejšia. Nepoužívajú sa žiadne chemikálie, čím sa neohrozuje čistený povrch ani zdravie. Pri práci sa vyberie vždy vhodné abrazívo. Sóda sa používa na jemné materiály ako sú napríklad disky áut, pričom piesok odstrání aj tie najväčšie znečistenia ako je hrdza či hrubé nánosy farby.

1. foto je drevo pred pieskovaním, 2. foto je drevo po opieskovaní, ošetrené produktom IMPRA

Blízky záber na drevené trámy pred pieskovaním a po opieskovní. Piieskovanie dreva.

Čo vieme vyčistiť?

V podstate akýkoľvek povrch, ktorý si to žiada. Či už je to fasáda domu, zámková dlažba, kovová konštrukcia alebo disky áut. Čistenie pieskovaním je okrem iného aj veľmi efektívne, nakoľko s našim strojom dokážeme vyčistiť až 3 krát väčší povrch za rovnaký čas ako pri použití iných strojov. Okrem iného sme aj mobilný po celom Slovensku, takže nech už sa nachádzate kdekoľvek, dokážeme prísť za vami.

A aká je cena pieskovania?

Každú jednu zákazku ceníme osobitne. Zohľadňujeme každý jeden faktor, aby bolo ocenenie zákazky čo najpresnejšie. Naša cena pieskovania sa pohybuje od 8,-/m2 nahor. 

Ak máte akúkoľvek požiadavku o cenu, neváhajte nás kontaktovať. Pre nezáväznú ponuku budeme potrebovať len pár fotografií povrchu, ktorý chcete opieskovať a približné m2. Na základe toho vám vyrátame cenovú ponuku. Ak by ste prejavili kladný záujem, vycestujeme za vami, premeriame si poriadne povrch, ktorý sa má pieskovať, zohľadníme všetky faktory a vyrátame presnú cenovú ponuku. Ďalej sa už len dohodneme na vhodnom termíne a môžeme sa pustiť do spoločnej práce.

Doplnkové služby

Vďaka dlhoročným skúsenostiam v oblasti náterov vám vieme na každú jednu opieskovanú zákazku odporúčiť vhodný náter, ktorý vás v budúcnosti nedostane do stavu kedy bude opäť nutné pieskovanie. Máme v ponuke širokú škálu produktov, ktoré sú významné najmä svojou kvalitou. Okrem iného ponúkame aj maliarske služby, takže vám vieme vaše dielo aj profesionálne omaľovať či nastriekať. 

Foto dvoch maliarok, ktoré maľujú drevenú fasádu pomocou náteru IMPRA značky Koopmans.

Veríme, že po tomto príspevku ste dostali chuť opieskovať či vyčistiť nejaký povrch z vášho okolia. Ak je tomu tak, neváhajte nás kontaktovať či už na našom tel. kontakte +421 904 884 884 alebo mailom farbyx@farbyx.sk Každý dopyt sa snažíme spracovať v čo najkratšom možnom čase.

Tím – F A R B Y X –