E-shop

Domov Potrebujete renovovať náter na svojom drevodome? Prezradíme vám, ako postupujeme.

Potrebujete renovovať náter na svojom drevodome? Prezradíme vám, ako postupujeme.

Babie leto a sním spojené slnečné dni bez úmorného tepla je ideálny čas na renováciu náteru. Chcete vedieť ako postupujeme keď nás oslovíte? Čítajte ďalej.

Obhliadka objektu

Každú jednu maľovačku si prídeme osobne obhliadnuť. Na základe fotiek či z rohovoru nikdy nezistíme, o aký náter ide, ako bude treba postupovať a podobne. Preto je tento krok veľmi dôležitý a pre nás kľúčový.

Zameranie stavby

Drevodom či iný objekt, na ktorom máme renovovať náter, si dôkladne premeriame. Používame na to laserový merač, s ktorým vieme rýchlo a presne pracovať. Tak isto tento krok považujeme za veľmi dôležitý, nakoľko na základe neho, budeme vedieť vyrátať cenu za vykonané dielo.

 

Zhodnotenie náteru

Po obhliadke vieme identifikovať o aký náter išlo. Či to bola lazúra, lak alebo olej. Vďaka tomu vieme určiť a navrhnúť ďalší postup prác. A to, či je potrebné predchádzajúci náter celý zbrúsiť, či nie je výhodnejšie opieskovanie objektu, či bude dobré použiť na obnovu náteru olej či lazúru a podobne. Konečné rozhodnutie je vždy na majiteľovi, avšak dielo chceme vykonať kvalitne a správne, preto sa vždy snažíme nájsť tú najvhodnejšiu variantu a majiteľovi s rozhodnutím pomôcť. Chceme, aby obnovený náter vydržal čo najdlhšie, aby bol kvalitne a esteticky aplikovaný a hlavne aby pri prípadnej ďalšej obnove bola renovácia o dosť jednoduchšia.

Cenová ponuka

Po dôkladnej obhliadke môžeme popracovať na cenovej ponuke. Snažíme sa naceniť vždy všetko čo je potrebné k náteru aby sme majiteľa počas prác nezaťažovali s drobnosťami ako je lešenie, dovoz materiálu a podobne. Samotný náter je vždy náročné presne vyrátať nakoľko opieskované drevo má tendenciu viac piť ako neopieskované ale taktiež sa snažíme urobiť maximum preto, aby cena bola čo najpresnejšia. Ak je cenová ponuka pre majiteľov výhodná, môžeme sa pustiť do samotných prác.

 

 

Milujeme babie leto a sním spojenú prácu. Ak aj vy, neváhajte a kontaktujte nás. Vaše drevo si zaslúži pozornosť.